Лидерът на ДПС Делян Пеевски даде вечеря-ифтар в Джебел и околните села на общината. Тя бе за над 250 души и бе организирана от Общинската структура на ДПС в Джебел.
Домакин на събитието беше г-н Неджми Али – кмет на община Джебел и член на ЦОБ на ДПС. Сред гостите на благотворителната вечеря бяха Заместник председателят на ДПС и Кмет на Община Кърджали – Ерол Мюмюн, Народните представители от ДПС-Ново начало – Сейфи Мехмедали и Елван Гюркаш, Районният мюфтия на Кърджали – Басри Еминефенди, Председателят на Областния съвет на ДПС-Кърджали – Рушен Фейзула, Мухаррем Мухаррем – Председател на Общински съвет Кърджали, Месру Мюмюн – Председател на Общински съвет Черноочене, , Заместник-кметовете на Община Джебел и Община Черноочене Бюлент Ахмед, Емил Куцев, Ергин Юсеин и Ергин Мюмюн, както и общински съветници и кметове на кметства от Община Джебел.
Кметът на община Джебел – Неджми Али благодари от името на всички на господин Делян Пеевски за дадения ифтар. Поздрави всички мюсюлмани по случай предстоящия празник – Рамазан Байрам и пожела много здраве, сплотеност и благополучие в домовете на присъстващите на ифтара.
Ерол Мюмюн отправи поздравления към жителите на община Джебел по случай настъпващия за мюсюлманите празник – Рамазан Байрам и пожела на всички преди всичко здраве, щастие и благоденствие. След вечерята бе отслужена дуа (молитва) за здраве, берекет и добри пожелания от районния мюфтия на Кърджали Басри Еминефенди.
Последвайте ни и във Facebook