Арда удари Крумовград в Кърджали за първа победа през сезона

Арда се наложи над Крумовград с минималното 1:0 като домакин в двубой от втория кръг на efbet Лига. Станислав Иванов отбеляза единственото попадение в срещата в 21-вата минута. През второто полувреме отборът на Атанас Рибарски имаше няколко добри голови възможности, но Анатолий Господинов запази мрежата си „суха”.

Това е първи успех за кърджалийци, след като на старта на новия сезон отстъпиха на Локомотив (Пловдив) с 0:1. Крумовград пък започна кампанията с победа над Славия (1:0).

Днес Александър Тунчев не можеше да разчита на наказания Тонислав Йорданов, а гостите бяха без своя капитан Божидар Кацаров. Дебют за гостите направи нападателят Рафаел Фуртадо.

В следващия кръг за Арда предстои гостуване на Лудогорец в Разград, а Крумовград приема Ботев (Пловдив) на базата на „жълто-черните” в Коматево.

Източник: sportal.bg

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *