„Крумовград“ петнадесет мача без загуба, вчера завърши като гост 2:2 с ЦСКА-София

Нов живот

ЦСКА-София  и „Крумовград“ завършиха вчера наравно 2:2 в мач от 33-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Патрик Луан откри още в третата минута. Джонатан Линдсет изравни в 29-ата минута, а в 42-ата Лиднсет изпусна дузпа за „армейците“. Матиас Фаетон даде аванс на домакините в 48-ата минута, но седем по-късно Патрик Луан направи 2:2. Със спечелената точка футболистите на Стамен Белчев се връщат на второто място с актив от 67 точки. „Крумовград“ е на шеста позиция с 49 точки.

„Крумовград“ продължава впечатляващата си серия – 15 мача без загуба.

„Крумовград“ игра в състав: Янко Георгиев, Калоян Пехливанов, Матей Шимич, Лукас Сантана, Джуниет Али, Ренан Ареяш, Диего Рапосо, Патрик Луан (88-Октай Юсеин), Вячеслав Велев, Серкан Юсеин (71-Китан Василев), Александър Колев