Отборът на „Арда“ U17 разгроми като гост „Юнайтед“ /Пловдив/

Нов живот

„Арда“ U17 записа повече от категорична победа в среща от първенството на Зона „Пловдив“. Младите футболисти на „Арда“ се наложиха като гости над
„Юнайтед“ /Пловдив/ с 5:1. Нашите момчета доминираха през целия мач. Още до
30-ата минута поведоха с три гола. Техни автори станаха капитанът Димитър Димитров, Кирил Кавракиров и Ерай Кямил.

Отговорът на домакините бе в края на първото полувреме, когато успяха да намалят резултата чрез дузпа. През втората част нови два гола за „Арда“ U17  отбелязаха Кирил Кавракиров и Бирак Акънджъ. Отлични положения за гол имаше пред Георги Папратилов и Ефе Ибрям. След тази победа нашият
отбор се утвърди на второто място с 47 точки и мач по-малко пред третия в класирането – Черноморец Бургас. В следващия кръг на 12 май от 11:00 часа в
Момчилград предстои двубой с „Марица“ /Пловдив/. До края на сезона има два кръга, а тимът на „Арда“  U17 има и два отложени мача.