Крумовград спечели категорична победа с 4:1 над Локомотив /Пловдив/, остава без загуба в първенството през 2024 година

Нов ЖИВОТ

„Крумовград” продължава доброто си представяне в Първа професионална футболна лига и остава без загуба в първенството през 2024 година. Вчера  надигра „Локомотив” (Пловдив) с 4:1 като домакин във втория кръг от плейофите в първата шестица на шампионата. През първото полувреме играчите на „Крумовград” водеха с 3:0 след попадения на Патрик Луан, Александър Колев от дузпа и Матей Шимич. „Черно-белите“ намалиха изоставането си в началото на втората част чрез Петър Андреев, но останаха с човек по-малко на терена заради директен червен картон на Оливер Камдем в 67-ата минута. Домакините се възползваха от численото си преимущество и решиха мача с четвърти гол дело отново на Александър Колев седем минути след това.

„Крумовград” вече е с актив от 48 точки на шеста позиция в класирането, докато „Локомотив” остава четвърти с 55 точки.

„Крумовград” игра в състав: Янко Георгиев, Божидар Кацаров, Матей Шимич, Клайдер Машедо (70-Лукас Сантана), Джунейт Али, Вячеслав Велев, Ренан Арияш (79-Жак Пехливанов), Диего Рапосо (70-Димитър Тонев), Патрик Луан, Серкан Юсеин (79-Китан Василев), Александър Колев (91-Октай Юсеин)