Нов живот
Във вторник и в сряда, докато депутатите обсъждат вота на недоверие срещу правителството на Кирил Петков, „Възраждане” ще засили натиска, като организира протести пред парламента, съобщиха от пресцентъра на партията.
Ето и пълния текст на позицията на Костадин Костадинов:
„Когато през 2013 г. започна Майданът в Украйна, огромното мнозинство от украинците подцениха случващото се и после платиха огромна цена. Държавата им беше вкарана в гражданска война и започна да се разпада, като всичко това донесе много мъки и страдания на целия украински народ.
Днес американците, които продуцираха събитията в Киев, подготвят същия сценарий и за България. Миналата седмица те се опитаха да подпалят Майдан и в София, като смятат да продължат и тази седмица.
От месеци правителството води убийствена политика, решенията му повлияват негативно на начина ни на живот. Цените главоломно растат, почти всеки българин е обзет от притеснения за своето физическо оцеляване. Прекарахме няколко месеца в страх дали няма да ни въвлекат официално в конвенционална война, изнасят и до днес тайно оръжия, а комисионите от тях влизат в правителствените джобове.
Всява се разделение, а водещият му физически изразител са платени провокатори, които застрашават както тези, сред които са застанали на уж случаен протест, така и тези, срещу които са насочени.
Ето защо утре и в сряда „Възраждане“ организира протест за премахване на чуждото колониално правителство. Протестът започва в 17 ч. пред Народното събрание. Призоваваме всеки българин, който не иска страната ни да бъде хвърлена в гражданска война и да бъде доунищожена от организираната престъпна група, известна като правителство, да дойде заедно с нас, за да покажем всички заедно, че България е наша, българска, а не на мафиотите, националните предатели и чуждите дипломати от други държави”, обявява Костадинов.
Костадинов, ако падне правителството и се разтури парламента, и не се актуализира бюджета, народа ще загуби много и един от виновниците ще си ти и ти и партията ти няма да влезе в парламента.
То пък сега е идеално…но що да те си“кютаме и оплакваме“, то от такива като вас- никога няма подходящо време, все е СЛОЖНО…
Аз съм „ЗА“ до кога и какво да чакаме- още да сенакродат и лъжат????
И къде ще отиде бюджета като се актуализира..???!!!
Колко радостно посрещнаха др.Пеевски привържиниците на тоя „рошкол“. Всъщност този няма привърженици, а сганта бе от ДПС.
АЙ, ЧЕСТИТО.
Това е една от най- новите лъжи на Киро, че ако паднело правителството, нямало да се актуализира бюджетът.